New Business Manager

Poszukujemy specjalisty sprzedaży – dobrego słuchacza, doradcy nastawionego na wyniki klienta. Jeśli rozumiesz branżę marketingu internetowego i chcesz podjąć się wyzwania budowy i rozwijania relacji  z klientami – to ogłoszenie jest dla Ciebie.

O agencji marketingu internetowego Scorise – Nasza agencja digital marketingu Scorise z siedzibą w Warszawie na Saskiej Kępie zajmuje się realizacją projektów SEO, SEM i social media od 2010 roku. Wierzymy, że nasze cele osiągamy dzięki pomaganiu klientom w osiągnięciu ich celów. Dlatego też dążymy do tego, by stać się najczęściej rekomendowaną przez Klientów agencją SEO SEM w Polsce.

Jako New Business Manager będziesz odpowiedzialny/a za sprzedaż usług SEO, SEM, social media i doradzanie klientom w zakresie promowania biznesu w internecie.

Zadania i obowiązki:

  • Pierwszy kontakt z potencjalnym klientem na bazie zapytań kierowanych do Scorise oraz na podstawie własnych źródeł potencjalnych klientów
  • Prowadzenie kampanii cold mailingowych
  • Budowanie bazy danych potencjalnych klientów oraz obsługa systemu CRM (Pipedrive)
  • Bieżący kontakt z potencjalnymi klientami i sprzedaż usług Scorise (SEO, SEM, social media)
  • Przygotowanie ofert i umów na podstawie wzorów
  • Kontakt z dotychczasowymi klientami w celu dosprzedaży usług
  • Prowadzenie negocjacji warunków umowy z klientami

Oczekiwania:

  • Podstawowa znajomość pakietu Google – Dokumenty, Arkusze kalkulacyjne, Prezentacje
  • Dobra orientacja w branży marketingu internetowego
  • Doświadczenie w sprzedaży doradczej do sektora B2B.
  • Doświadczenie w obsłudze systemu CRM

Będzie dodatkowym atutem:

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z Klientami B2B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie składające się ze stałej części comiesięcznej oraz premie uzależnione od osiąganych wyników oraz niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop).
  • Kameralny, niezwykle przyjazny i wspierający zespół tworzący niesamowitą atmosferę w firmie.
  • Wierzymy, że bez względu na rangę w firmie każdy ma takie samo prawo do swobodnej wypowiedzi i własnego zdania.
  • Wysoki poziom niezależności i możliwość wdrażania własnych pomysłów.
  • Mamy płaską strukturę organizacyjną – każda osoba w firmie jest dla Ciebie dostępna.
  • Elastyczny charakter współpracy (godziny i miejsce).
  • Możliwość sprzedaży usług do bazy naszych kontaktów, którą wciąż rozbudowujemy od lat. Przychodzi do nas do 30 leadów miesięcznie – zapytań ze strony internetowej oraz z poleceń od naszych klientów.
  • Dobra lokalizacja na zielonej Saskiej Kępie – biuro 10 minut pieszo od Ronda Waszyngtona w Warszawie.
  • Pakiet medyczny.
  • Wsparcie w generowaniu leadów poprzez organizację rekomendacji biznesowych i polecenia od naszych Partnerów.

Wynagrodzenie:

3 000 – 3 500 zł netto
+ prowizje po okresie próbnym
na podstawie umowy B2B lub cywilnoprawnej

Chcesz aplikować?

Jeśli chcesz do nas dołączyć, to wyślij swoje CV na e-mail rekrutacja@scorise.com.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz do celu przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Scorise Agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”

Skontaktuj się z nami, a wybierzemy najlepszą usługę marketingową dla Ciebie!

Kontakt