Business Development Specialist / Specjalista ds. sprzedaży i relacji w agencji digital marketingu

Poszukujemy skutecznego specjalistę sprzedaży – dobrego słuchacza, inspiratora, doradcy nastawionego na wyniki Klienta, który rozumie branżę marketingu internetowego i podejmie się wyzwania budowy i rozwijania relacji  z Klientami w agencji digital marketingu Scorise.

Nasza historia sięga 2010 roku, a zajmujemy się tworzeniem i optymalizacją serwisów i aplikacji internetowych skutecznych biznesowo – czyli budujących odpowiedni wizerunek firmy. Scorise realizuje również skutecznie projekty związane z SEO, SEM i content marketingiem.

Scorise zostało powołane na rzecz firm swoich Klientów:

  • by utrzymali swoje pozycje na rynku,
  • by zwyciężali konkurencję i pięli się wyżej dzięki budowie spójnego, pożądanego wizerunku,
  • by byli spokojni o swoje firmy i uwierzyli, że są w stanie doścignąć oraz przegonić rywali.

Na co dzień kierujemy się zdefiniowanymi pięcioma wartościami, które stanowią jasne drogowskazy postępowania: odpowiedzialność, profesjonalizm, sprawność, rzetelność, wyróżnianie się, skuteczność.

Business Development Specialist będzie odpowiedzialny za osiąganie wyników sprzedażowych, a w przyszłości za uruchomienie całego działu business development i kierowanie nim.

Zadania i obowiązki:

  1. Realizacja procesu sprzedaży produktów i usług firmy w powiązaniu z jej planami biznesowymi, w profesjonalny sposób doradczy i pełni etyczny.
  2. Prowadzenie procesu negocjacji, przekazywanie wytycznych i nadzór nad ofertowaniem, realizacja działań follow-up w ramach zwiększania wartości Klientów, cykliczne badanie satysfakcji Klienta.
  3. Uzyskanie wyników sprzedażowych umożliwiających zbudowanie struktur działu Business Development – rekrutacja i selekcja członków zespołu sprzedaży.
  4. Współrealizacja strategii sprzedaży w odniesieniu do całej strategii Firmy.
  5. Podejmowanie decyzji uwzględniających sytuację rynkową i zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży.

Oczekiwania:

  1. Wysoka motywacja do działania i doskonalenia się.
  2. Dobra orientacja w branży marketingu internetowego.
  3. Znajomość specyfiki postawy doradczej nastawionej na partnerstwo biznesowe w oparciu o zaufanie.
  4. Potwierdzone osiągnięciami minimum roczne doświadczenie w realizacji działań sprzedażowych i/lub obsłudze Klienta w obszarze B2B.
  5. Umiejętności badania realnych potrzeb Klienta i rekomendowania optymalnych rozwiązań.
  6. Mile widziane umiejętności dokonywania bieżącej analizy rynkowej i oceny potencjału firmy Klienta.
  7. Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu długofalowej współpracy z Klientami przy sprzedaży produktów innowacyjnych i/lub usługach digital.
  8. Mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z Klientami B2B.
  9. Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office i rozwiązań informatycznych typu CRM.
  10. Wysoka kultura osobista i doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  11. Działanie w oparciu o najwyższe standardy etyki i profesjonalizmu.

Oferujemy:

  1. Wysoki poziom autonomii w organizacji pracy.
  2. Wynagrodzenie składające się z stałej części comiesięcznej oraz premie uzależnione od osiąganych wyników.
  3. Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop).
  4. Profesjonalny proces wdrożeniowy przygotowujący do objęcia funkcji.
  5. Współpracę w rozwijającej się Firmie wyznającej najwyższe standardy etyczne i wartości biznesowe.
  6. Współpracę z zespołem chętnie dzielącym się wiedzą i doświadczeniem.
  7. Współpracę z Firmą świadomie rozwijającą istniejące procesy i struktury organizacji oraz nastawioną na optymalizację codziennego współdziałania.
  8. Szereg leadów! Na frazę „agencja marketingowa Warszawa” (i szereg innych fraz) jesteśmy pierwsi w Google.
  9. Możliwość sprzedaży usług do bazy naszych kontaktów, którą wciąż rozbudowujemy od lat.
  10. Wyznajemy zasady fair play. Np. zasada „Twój sukces = sukces Scorise” – pozyskani Klienci Pozostaną Twoimi Klientami i przez cały czas, jak gdy Klient się z nami rozlicza, wypłacamy prowizję za niego.
  11. Jesteśmy autorami unikatowej koncepcji i procesu realizacji projektów. Dzięki temu wyróżnikowi łatwiej docieramy do odpowiednich prospektów dając im pewną jakość.
  12. Większość klientów przyjeżdża do naszej siedziby, bo im jest wygodnie. Mamy biuro 5 minut pieszo od Ronda ONZ.
  13. Stabilną współpracę. Poszukujemy ludzi zorientowanych na cel, dajemy nieograniczone możliwości zarobku.
  14. Nie trzymamy klienta karami umownymi, tylko jakością usług. Dzięki temu łatwiej jest im zdecydować się na współpracę.
  15. Wsparcie w generowaniu leadów poprzez organizację rekomendacji biznesowych i polecenia od naszych Partnerów.

Zgłoszenia rekrutacyjne prosimy wysyłać na rekrutacja.bdm@scorise.com.

Skontaktuj się z nami, a wybierzemy najlepszą usługę marketingową dla Ciebie!

Kontakt